מאיזה גיל אפשר להיות פורץ מנעולים

מהו פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים הוא בעל מקצוע שמתעסק בפריצת מנעולים שונים. פורץ המנעולים הוא זה שמושיע אותנו כשאנחנו נתקעים

פורץ מנעולים בכל גיל?

פורץ מנעולים בכל גיל?

מחוץ לרכב כאשר המפתחות בפנים, כאשר המפתח נשבר בתוך המנעול בדלת הכניסה ואנחנו לא יכולים להיכנס פנימה או בכל מצב אחר בו יש צורך לפרוץ מנעול או דלת באופן מיידי. מצבים אלו קורים לכל אחד ופורץ המנעולים עובר הכשרה מתאימה כדי להצליח להתמודד עם כל סיטואציה באשר היא. לא כל אחד יכול להיות פורץ מנעולים מוסמך ויש צורך ללמוד היטב ולצבור ניסיון כדי להצליח להתמודד עם מקרים מסובכים בשעות לא נוחות כאשר הלקוחות בדרך כלל היסטריים. 

<< מחפשים מנעולן בפתח תקוה? היכנסו עכשיו>>

מה תפקידו של פורץ מנעולים?

  • פורץ מנעולים צריך להתמודד עם פריצה של דלתות שונות ובראש ובראשונה דלתות כניסה. זוהי הקריאה הכי נפוצה ואף אחד לא אוהב להיות תקוע מחוץ לבית כאשר לא משנה גם אם יש לאותו אדם עוד מפתח, לפעמים המפתח נשבר בצורה כזו שמחייבת קריאה לפורץ. הוא יכול להתמודד עם דלתות שנתקעות, דלתות שנסגרות באופן אוטומטי כשטורקים אותם וגם דלתות בעלות צילינדרים בעייתיים או נעילה כפולה על ידי וו.
  • פורץ מנעולים מתעסק המון בפריצת דלתות רכבים. דלתות רכבים ננעלות באופן אוטומטי בחלק מהדגמים וכשאנחנו טורקים את הדלת והמפתח עדיין בפנים, אנחנו יכולים לגלות שעשינו טעות מרה ביותר. כמו כן יש גם את היכולת לפרוץ כל דלת ולכן חשוב כל כך שיחזיק בתעודת יושר שמראה שאין לו עבר פלילי.
  • אחד מהדברים הנוספים שאפשר לבצע הוא לפרוץ מנעולי קפיץ. כולנו מכירים את מנעולי הקפיץ אך לא כולנו משתמשים בהם בדרך קבע. מנעולי קפיץ יכולים להיות קטנים מאוד ולהיפרץ בקלות על ידי פורץ חסר ניסיון, כמו למשל מנעול לאופניים, ועד מנעולים גדולים מאוד כמו למשל לשער כניסה גדול, כניסה לעסק וכולה.

עם אלו כלים משתמש פורץ מנעולים?

פורץ מנעולים משתמש במגוון רחב של כלים. בארסנל הכלים שלו ניתן למצוא חפצים שאנו משתמשי בהם יום יום, כמו למשל מד מטר ופלייר, ועד כלים יותר גדולים שיכולים לסייע בפריצות מסובכות.

מאיזה גיל אפשר להיות פורץ מנעולים?

מי שרוצה לעסוק בתחום זה צריך לדעת שמדובר בעבודה עם כלים רבים ולא תמיד כל כך פשוטים, טכניקה עם עבודה טובה וידיים שיכולות לבצע פעולות מסובכות, הרבה מחשבה וכמובן שירות לקוחות אדיב בכל שעה שהיא. פורץ מנעולים עובד מסביב לשעון וכדי להיות מוסמך עם רישיון לעבודה יש צורך לעבור קורס שנמשך כמה חודשים, משתנה בין מקום לימוד לאחר, כאשר בדרך כלל יש דרישה לניסיון בעבודה טכנית כלשהי, כמו חשמלאי או אינסטלטור, ועשר שנות לימוד לפחות. מצב כזה מותיר את הגיל עניין שולי כאשר כל מי שעומד בקריטריונים האלו יכול ללמוד איך להיות פורץ מנעולים, גם נער בן 18.