מאיזה גיל אפשר לעשות הגדלת חזה טבעית?

עד גיל 18 ממשיך החזה הנשי להתעצב ולכן אין סיבה להתערבות בתהליך הגדילה הטבעי. כתוצאה מכך, רוב הרופאים שמכבדים את המקצוע לא יסכימו לשקול ניתוח הגדלת חזה עבור נערות מתחת לגיל 18. עם זאת, בהחלט אפשר להתחיל לבדוק את הסוגיה בגילאים האלה ואף להתייעץ עם גורמים מקצועיים כדי לשמוע השערות. רצוי גם להכיר את השיטות הקיימות למקרים של ניתוחי חזה בשל סיבות רפואיות.
בשנים האחרונות חלה עלייה בביקוש לניתוחי הגדלת חזה וכתוצאה מכך יש שיטות חדשות שלא היו קיימות בעבר. במקביל, ניתן לזהות חזרה לניסיונות להשיג את המראה של הגדלת חזה טבעית ללא הליכים פולשניים.

מה מאפיין הגדלת חזה טבעית?

יש כמה שיטות שעונות על ההגדרה של הגדלת חזה טבעית:
א. חזיית ואקום – זו שיטה מכאיבה יחסית שבה משתמשים בחזייה שנצמדת בלחץ לשדיים ויוצרת פעולת יניקה. הפעולה אמורה לגרום למתיחה של העור כלפי חוץ וליצירת כלי דם חדשים חזיית הואקום גם מגיעה במידות שונות, אך חשוב להשקיע סבלנות וזמן כדי להשיג את המטרות הרצויות.
ב. כדורים ותכשירי טיפוח – יש חברות שמוכרות מוצרים עם רכיבים טבעיים שאמורים לעזור לחזה לגדול. בנוסף, יש ספריי להגדלת חזה שמכיל צמחים ורכיבי אנטי אייג'ינג מסוימים. הספריי ותכשירי הטיפוח מונעים מהחזה להתקמט וכך מאפשרים לנשים ליצור אשליה אסתטית של חזה גדול יותר.
ג. תרגילי כושר – עוד שיטה רלוונטית עבור הגדלת חזה טבעית יכולה להיות תרגילי כושר. זו דווקא שיטה שמתאימה גם לנערות מתחת לגיל 18 כי היא לא כרוכה בשום סוג של התערבות רפואית, אך חשוב כאמור לבחון כל מקרה לגופו ולזכור שהחזה ממשיך להתעצב ולהתפתח. בכל מקרה, תרגילי הכושר נועד לפתח את השרירים מתחת לרקמות השומן ולהבליט את השריר כדי ליצור מראה שופע.

הגדלת חזה טבעית
השוואה בין השיטות יכולה לעזור למי שמתלבטת לגבי הגדלת חזה. הדבר החשוב הוא לא לבצע אף תהליך מן הסוג הזה לפני שמתייעצים עם אנשי מקצוע, וגם לקחת בחשבון אלמנטים כמו פרופורציות, כאבי גב והשלכות.