מאיזה גיל אפשר לעשות הגדלת חזה?

הסבר קצר על תהליך הגדלת החזה, ומדוע יותר ויותר נשים פונות אליו

המראה החיצוני שלנו הוא חלק מהותי מאוד ממי שאנחנו. לא מדובר כאן בשטחיות, אלא בשילוב של שני גורמים עיקריים – רושם ראשוני וביטחון עצמי. בתור התחלה, המראה החיצוני שלנו הוא במקרים רבים מה שאנחנו משדרים – הרושם הראשוני של כל אדם מאתנו, תעודת הזהות שלנו כלפי חוץ. זה צד אחד של המטבע שמשפיע על צדו השני – המראה החיצוני שלנו משפיע במידה רבה על הביטחון העצמי שלנו, על מידת היכולת שלנו להביע את עצמנו ולהיות מודעים ונוחים עם עצמנו. לא בכדי אנשים משקיעים כל כך הרבה בשיפור המראה החיצוני שלהם – ואצל נשים הדבר קשור במידה רבה לחזה. ניתוח הגדלת חזה, בהתחשב בכך, הוא לא רק ניתוח אסתטי שנותן לאישה חזה גדול, מעוצב ויפה בעל פרופורציות נכונות לגוף שלה – מדובר בתהליך של שיפור הביטחון העצמי ושיפור תחושת המסוגלות של כל אישה שבוחרת לעבור אותו. במקרה זה – התוצאות מדברות בעד עצמן בכמעט 100% מהמקרים. עם זאת – חשוב להבין שבתהליך רגיש כמו הגדלת חזה חייבת להיות הגבלת גיל מסוימת – ונסביר פה בקצרה על הגבלת הגיל הזו, החשיבה מאחוריה והמקרים החריגים.

 

מאיזה גיל אפשר לעשות הגדלת חזה, ומדוע קיימת הגבלה זו?

  • הגבלת הגיל הטכנית לביצוע ניתוח הגדלת חזה היא גיל 18 – ויש לכך שתי סיבות עיקריות. הסיבה האחת היא בגירות – גיל 18 הוא הגיל שבו ניתן לבצע החלטה מכריעה כל כך על הגוף בצורה עצמאית. הסיבה השנייה היא התפתחותית – בגיל 18 ניתן להניח שהגוף כבר סיים את תהליך ההתבגרות וההתפתחות הטבעית שלו, וניתן לבצע ניתוח המשנה את צורת הגוף בלי לחשוש משינויים נוספים בגוף שיעיבו עליו.

מאיזה גיל אפשר לעשות הגדלת חזה

  • כיום שומעים יותר ויותר על מקרים חריגים של נערות שבוחרות לבצע את ניתוח הגדלת החזה לפני גיל 18. אנחנו לא שוללים זאת – אך חשוב לבצע תהליך זה בזהירות, אצל הגורמים המקצועיים ביותר בתחום. בתור התחלה – חשוב להבין אם הנערה מבינה לחלוטין את משמעות מעשיה, וכמובן שהדבר כרוך גם בליווי ובתמיכה מלאה של הוריה. במקרים של התפתחות חזה חסרת פרופורציות או פגומה – ניתוח יכול לעשות פלאים למראה ולביטחון העצמי של הנערה, גם אם מדובר בגיל צעיר יחסית.

 

המראה החיצוני משפיע ישירות על הביטחון העצמי שלך – וזה נכון גם בגיל צעיר

למרות שישנם מקרים של התפתחות מאוחרת של שינוי הגוף רק בגילאים מאוחרים – ברוב המקרים הדבר איננו כך. חשוב להבין שאם את חסרת ביטחון באשר לגוף שלך, ואת מרגישה שאת נפגעת כתוצאה מכך – אין סיבה להימנע מניתוח הגדלת חזה. ניתוח זה הוא הבטוח והנפוץ ביותר מבין הניתוחים הפלסטיים, וכשהוא מבוצע אצל מנתח פלסטי מומחה ומנוסה ניתן להבטיח כי עד מהרה תצאי ממנו אישה חדשה – שבטוחה יותר במראה שלה וכתוצאה מכך גם בטוחה יותר בעצמה.