מאיזה גיל אפשר לעשות טיפול אפילציה?

למי זה מתאים?

טיפול אפילציה מתאים לכל סוגי וגווני העור. בנוסף, גם לאלו החשים בכאב גבוה (מה שנקרא סף כאב נמוך) הטיפול מתאים שכן הוא לא מאוד כואב. צריך לזכור כי הטיפולים משתנים בין מטופלים ומשך הטיפולים ומשך תקופת הטיפולים גם כן. מומלץ להתייעץ עם קוסמטיקאית בכירה ומקצועית על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

יתרונות הטיפולאפילציה

• שיעור הצלחה גבוה- שיעור ההצלחה של טיפולי אפילציה הינו כ-95%, ונחשב לגבוה בהשוואה לשיטות אחרות של הסרת שיער.
• לכל גווני העור- הסרת שיער בשיטה זו אינה מבדילה בין גווני עור או צבע שיער. גם בני נוער הסובלים משיעור יתר ונמצאים בשלב של שינויים הורמונליים, יכולים לעבור את הטיפול.
• המתנה קצרה בין הטיפולים- אין צורך להמתין מספר שבועות עד הטיפול הבא (לעומת הסרת שיער בלייזר), מכיוון שהטיפול עצמו קצר ומכסה רק שטח קטן בכל פעם. כעבור יומיים או שלושה תוכלו לשוב ולעבור טיפול נוסף בשיטה זו. כמו כן, אם ברצונכם לטפל בשערות בודדות או בשטחים קטנים, היו בטוחים ששיטה זו מושלמת עבורכם וכי המטפל לא יפספס את הזקיק אשר אתם רוצים להשמיד.

 

החלמה ותוצאות הטיפול

לאחר כל טיפול שכזה, יצמחו באזור המטופל פצעים קטנטנים, אשר יגלידו לאחר מספר ימים. הפצעים לא ישאירו צלקות או סימנים בעור, אך יש להקפיד לא לגרד אותם. במידה והטיפול מתבצע באזורים רגישים, כגון מפשעות או בתי שחי, ייתכן שהאזור יכאב מעט במשך מספר שעות לאחר הטיפול, אך הכאב יחלוף עד מהרה. מומלץ למרוח משחה מרגיעה באזור המטופל, כמו גם קרם לחות מועשר לאחר כל מקלחת. החדשות הטובות בכל הנוגע לתוצאות הסרת שיער באפילציה הן, שכל זקיק שערה שנדקר על ידי המחט לא אמור לצמוח שוב לעולם. יחד עם זאת, חשוב להדגיש שגם לאחר שתסיימו את כל הטיפולים ועורכם יהיה חלק כפי שחלמתם, שינויים הורמונליים טבעיים עשויים להביא לצמיחתן של שערות חדשות. מדובר במקרים נדירים, שיכולים לנבוע למשל מנטילת תרופות מסוימות, ולא מהתנהלותו של מחזור צמיחה נורמלי, כפי שקורה בטיפולי הסרת שיער אחרים.