מאיזה גיל כדאי להתחיל עם טיפולים אסתטיים משמרים

כל אחת מגיעה בחייה לגיל שבו היא צריכה להתחיל קצת יותר להקפיד על טיפוח העור והגוף ובשלב זה או אחר מתפתחת לה שגרת טיפוח משמרת – קרם יום, קרם לילה, תכשירים לעפעפיים, תמרוקים לשמירה על לחות העור והזנתו במינרלים חיוניים, קרם להגנה מקרינת השמש ועוד ועוד.

טיפולים אסתטיים משמרים – כבר לא מילה גסה

בשנים האחרונות, עם הגברת המודעות לקיומם של טיפולים אסתטיים משמרים ושיפורים טכנולוגיים ברפואה אסתטית בלתי פולשנית, ניתן ליהנות ממגוון הליכים פשוטים אשר מאפשרים לעכב את התפתחות הקמטים והקמטוטים, וכל אחת יכולה טיפול אסתטילהיראות רעננה וצעירה מכפי שנותיה – כאשר ההמלצה היא להתחיל מוקדם, וליתר דיוק בסוף שנות העשרים עד תחילת גילאי השלושים.

מניעה היא תמיד פתרון טוב יותר מטיפול בדיעבד

הסיבה העיקרית להמלצה זו היא שככל שמקדימים להתחיל – לפני שמופיעים הקמטים, כשהעור עדיין סובל ממינימום פגעים – כך עולה אפקטיביות הטיפול. אם כי בימינו הטכנולוגיה מציעה פתרונות יופי איכותיים כמעט לכל בעיה, עדיין תמיד פשוט יותר למנוע או לדחות הופעתו של קמט, מאשר לטשטש ולהחליק קמט קיים.

ספקטרום טיפולים רחב

אחד הטיפולים הפופולאריים ביותר לדחיית פגעי הזמן מתבסס על עקרונות המזותרפיה; זריקות עשירות בחומרי הזנה, לחות, ויטמינים ומינרלים חיוניים, אשר באופן ישיר מחזירות לרקמות חומרים שעם הזמן מתדללים בגופנו. העשרת העור בחומרים אלה ממלאת את המצבורים הללו, ואף מעודדת ייצור מחודש של חומרים כקולגן ואלסטין, אשר תורמים ללחות העור, משפרים את גמישותו ומביאים למראה בריא ורענן.

טיפול מהפכני נוסף אשר מומלץ במיוחד כבר החל מגיל שלושים הוא ג'ט פיל – פילינג עדין ביותר, אשר מבצע פעולה כפולה: לחץ חמצן ישיר אך מעודן מביא לניקוי העור והסרת תאים מתים, ובמקביל מחדיר לעור חומרי הזנה מזותרפיים ונוזל פיזיולוגי עשיר. התוצאה – עור חלק וטהור, אשר מצליח להישמר מפגעי הזמן לאורך תקופה ארוכה.

גילית את הקמטוט הראשון? מתעניינת בהעלמת קמטי הבעה? אין סיבה להילחץ או לחשוב שהכל אבוד – עם טיפולים אסתטיים משמרים ניתן למנוע את הופעת הקמטים הבאים ואף להחזיר את הזמן לאחור. אז מה את אומרת, הגעת לגיל שבו אפשר להתחיל?