מאיזה גיל מומלץ לעשות ניתוח הקטנת חזה

ניתוחי הקטנת חזה הם ניתוחים פלסטיים נחוצים ושכיחים במיוחד כיום

ניתוח הקטנת חזה הוא אחד הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם של ימינו, וכמובן שגם אחד הנחוצים ביותר. יש בכך הרבה מאוד היגיון, שכן הגורמים לצורך בניתוח זה הם חשובים ביותר – במקרים רבים, חזה גדול מדי שלא בפרופורציה לגוף מעמיס על עמוד השדרה וגורם לכאבים, גורם לקשיי נשימה, יוצר מגבלה אסתטית ומקשה על פעילות גופנית, וכן מהווה מטרד אסתטי בשל חוסר פרופורציה. במצבים שכאלה, ניתוח איכותי מידי מנתח מקצועי הוא אפשרות איכותית ביותר עבור נשים רבות, וחשוב להבין החל מאיזו נקודה ניתן לבצע אותו.

מהם הפרמטרים המשפיעים על הנקודה שבה ניתן וכדאי לבצע הקטנת חזה?

כאשר רוצים לבצע ניתוח הקטנת חזה, הדבר החשוב ביותר עליו חובה להקפיד הוא שהחזה הגיע לרמת הגדילה והבגרות המקסימלית שלו, והוא לא יתפתח עוד באופן טבעי (להוציא גורמים כמו היריון כמובן). לכן, למעשה, את ניתוחי הקטנת החזה מומלץ לבצע רק מגיל מסוים, שהוא הגיל שבו החזה מסיים כמעט תמיד את התפתחותו הטבעית, וניתן להיות בטוחים שהניתוח לא יגרום לבעיות בהמשך ההתפתחות שלו ולמעשה יפספס את המטרה שלו.

אז מאיזה גיל, אפשר להיות בטוחים שניתוח הקטנת החזה מומלץ?

מרבית המנתחים הפלסטיים ממליצים לבצע ניתוח הקטנת חזה החל מגיל 18. בגיל זה, אפשר להיות בטוחים בדרך כלל שהחזה סיים את ההתפתחות הטבעית שלו, ושלניתוח לא תהיינה השפעות שליליות על הפרופורציה של החזה כשהוא ינסה להתפתח עוד טבעית. כל שנשאר הוא לבצע ניתוח מדויק וליהנות מפרופורציה חדשה שלא הכרת בגוף שלך.

החזה שלך הוא חלק חשוב מאוד בגוף שלך, וצריך להיות לך נוח איתו כבר מגיל צעיר

חזה שלא עומד בפרופורציה איכותית עם הגוף יוצר חוסר נוחות עם הגוף כבר מגיל צעיר. ואנחנו אומרים שהמצב צריך להיות בדיוק הפוך – את התיקון, ניתוח הקטנת חזה, חשוב לבצע כבר מגיל צעיר ככל שניתן, בכדי שיהיה לך כמה שיותר נוח עם הגוף שלך כבר מגיל צעיר זה.