מאיזה גיל ניתן להיעזר בעורך דין תעבורה לנהג חדש?

נהגים חדשים הם אוכלוסייה שכל צעד שלה על הכביש נבחן בעיניים ביקורתיות במיוחד

הנהג החדש הוא נהג בעל תכונות ייחודיות בנוף הכביש הישראלי. מצד אחד, מדובר בנהגים שהניסיון שלהם מצומצם מאוד והביטחון שלהם על הכביש בדרך כלל מצומצם בהתאם. מצד שני, מדובר לעתים קרובות גם בנהגים צעירים במיוחד שלא מקבלים את ההחלטות החכמות ביותר בנוגע להרגלי הנהיגה שלהם ולעתים קרובות נתונים לביצוע עבירות שונות בשל התלהבות או בשל חוסר ניסיון בנהיגת הכביש הפתוח שלהם. בנוסף לכך, כל צעד שאותו מבצע הנהג החדש על הכביש נבחן בעיניים ביקורתיות בהרבה מהצעדים שמבצעים נהגים ותיקים יותר. הנהג החדש לא מקבל מרחב תמרון רב מדי בנוגע לעבירות הכביש שלו, ועבירות שנהגים ותיקים מקבלים עליהן נקודות או אזהרות לעתים קרובות יכולות להוביל לשלילת רישיון ולהסתבכות משמעותית בהרבה עבור נהגים חדשים. בהתחשב בכך, הנהג החדש צריך ייצוג משפטי איכותי, והשאלה היא מאיזה גיל ניתן לפנות לייצוג משפטי של עורך דין תעבורה.

מאיזה גיל ניתן להעזר בעורך דין תעבורהמאיזה גיל ניתן להעזר בעורך דין תעבורה

מאיזה גיל ניתן להיעזר בשירותיו של עורך דין תעבורה עבור נהגים חדשים? מרגע שבו יש לנו רישיון והלאה

  • בדיוק כמו כל ייצוג משפטי אחר, ניתן להיות מיוצגים על ידי עורך דין תעבורה למעשה בכל טווח גילאים. ייצוג משפטי הוא לא זכות ששמורה באופן בלעדי לאנשים בגירים בפני החוק, ואנחנו מכירים היטב מקרים בהם המיוצגים משפטית הם ילדים ואפילו תינוקות, אם כי במצבים קיצוניים שכאלה הייצוג המשפטי עובר כמובן דרך ההורים והמשפחה. עם זאת, נהגים חדשים הם אוכלוסייה שהגיל שלה הוא 17 לכל הפחות, ולכן כבר בגיל זה ניתן לקבל את הייצוג המשפטי ההולם מעורך דין איכותי.

 

  • מרגע שבו יש לנו רישיון נהיגה, מדובר באחד המרכיבים החשובים ביותר של החיים שלנו. רישיון הנהיגה נותן לנו חירות ועצמאות שלא הכרנו לפני כן, אך כמובן שעם החירות הזו מגיעה גם אחריות שאי אפשר להתכחש אליה. אם אנחנו יודעים שאת הצד שלנו בעסקה הזו אנחנו מקיימים, ואנחנו נוהגים באחריות ובזהירות, אנחנו צריכים גם לדעת שמבחינת החוק אנחנו זכאים לחלוטין לייצוג משפטי הולם במידה ובה הסתבכנו ואנחנו זקוקים לייצוג מסוג זה.

עורך דין איכותי יכול להיות ההבדל בין נהג ששומר על זכויותיו ועל רישיון הנהיגה שלו ובין נהג שמסתבך מגיל צעיר

 

עורך דין תעבורה הוא בעל המקצוע שיכול לעשות את ההבדל בכל הנוגע לעתיד הרישיון שלנו ובמקרים רבים גם לעתיד העצמאות והחירות שלנו כנהגים וכבני אדם. במקום להסתבך עם שלילות ועם עבירות תנועה מגיל צעיר, אם אנחנו יודעים שנעשה לנו עוול ושאנחנו צריכים ייצוג איכותי אנחנו צריכים לפנות לעורך דין איכותי שיעשה את ההבדל עבורנו. כך נוכל להיות בטוחים שנעבור את תקופת הנהג החדש בבטחה ובאחריות.